PAKETI PRIJATELJSTVA ZA UČENIKE OŠ PETRINJA

PAKETI PRIJATELJSTVA ZA UČENIKE OŠ PETRINJA

Humanitarna pomoć i dalje je potrebna ljudima koji ne mogu ući u svoje domove na područjima koje je u prosincu pogodio potres. Uz veliki entuzijazam volontera i ljudi dobre volje, pomoć srećom i dalje pristiže.

U akciji pod nazivom „Paket prijateljstva“, naši učenici i djelatnici škole napravili su za učenike iz Petrinje pakete koji će ih razveseliti za Uskrs. U paketima se osim uskrsnog kolača, delicija i slatkiša, našla i kava za roditelje, igračke za djecu te prema željama učenika i blagoslovljena voda uz posvetnu molitvu s Trsata.

Ipak, najljepši su radovi učenika i čestitke kojima djeci i njihovim obiteljima šaljemo dobre želje te poručujemo da smo uz njih!

Kratki video o akciji iz naše škole možete pogledati na https://www.youtube.com/watch?v=NmIJd2urKRk